Baner
Baner
separator

Prečo pracovať u nás

DELTA ELECTRONICS SLOVAKIA

Medzinárodná spoločnosť Delta Electronics (Slovakia), s.r.o. je členom Delta Electronics Group z Taiwanu s celosvetovo viac ako 55 000 zamestnancami. Naša spoločnosť je vybavená modernými technológiami pre výrobu komplexného portfólia produktov napájacích zdrojov, komponentov napájacích systémov (usmerňovače, invertory a kontrolné jednotky) ako aj kompletných napájacích systémov. Spolu s výrobou solárnych invertorov predstavujú spoľahlivé a inovatívne riešenia prispôsobené požiadavkám našich zákazníkov. Závod v Dubnici nad Váhom predstavuje nové možnosti fungovania a rozvoja našej spoločnosti a stáva sa východoeurópskou centrálou Delty pre vývoj, výrobu, predaj a servis.

Naša spoločnosť Delta Electronics Slovakia patrí medzi najväčšie výrobné spoločnosti v regióne, v ktorom sme zároveň jedným z najsilnejších zamestnávateľov. Náš výrobný koncept je založený na realizácii spoľahlivých a inovatívnych riešení ušitých podľa potrieb zákazníkov. Moderný podnik so sídlom v Dubnici nad Váhom, ktorého fungovanie vystihuje súčinnosť kvalitných zariadení, štrukturovaných procesov a skúsených kvalifikovaných zamestnancov, má ambície stať sa východoeurópskou centrálou Delty pre výrobu a servis.

Naša spoločnosť posilňuje vzťahy so zákazníkmi a obchodnými partnermi, buduje pozíciu značky na svetových trhoch a orientuje sa na zvýšenie povedomia o značke v lokálnom prostredí podporou rôznych športových a kultúrnych zariadení v regióne.

Snažíme sa pritiahnuť a udržať jedincov, ktorí sú flexibilní, motivovaní, s proaktívnou orientáciou na zákazníka, s tímovým duchom, cielene orientovaní na výsledky a svoj individuálny rozvoj.

Pravidelne otvárame nové pracovné pozície v týchto oblastiach:
  • Výroba
  • Inžiniering
  • Kvalita
  • Nákup
  • Logistika
  • Administratíva

Zistite, či v súčasnosti máme Príležitosť aj pre Vás!

AKTUÁLNE VOĽNÉ POZÍCIE

Nenašli ste pozíciu, ktorá by bola pre Vás zaujímavá?
Vyplňte náš dotazník záujemcu o prácu,
prípadne nám ho doručte osobne, poštou alebo e-mailom na naše kontakty. V prípade vhodnej pozície Vás budeme kontaktovať.

Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.
Priemyselná 4600/1
018 41
Dubnica nad Váhom

telefón: 042 4661 185
e-mail: personalne@deltaww.com

Ochrana osobných údajov

Bottom

Mapa 
Bottom